Modernizacja stron internetowych Poznań

Strony internetowe nie są wieczne, prawie każda potrzebuje częstej moderacji lub zmian wyglądu, co w momencie kiedy nie potrafimy tego zrobić? Zazwyczaj szukamy prostych rozwiązań takich jak zastąpienie starej nową, przy czym ponosimy wysokie koszty, jednak istnieje znacznie ekonomiczniejsze rozwiązanie, a mianowicie zlecenie modernizacji strony internetowej Web developerowi. Administracją stron internetowych zajmuję się przeszło od 3 lat, administruję takimi systemami jak Wordpress, Joomla lub statycznymi stronami internetowymi na HTML + frameworku.

Modernizacja stron internetowych – cennik

Usługa Cena (netto)
Aktualizacja systemu CMS 50 zł
Poprawienie tekstów 20 zł / 1000 znaków
Dodanie nowych zdjęć lub podmienienie starych 40 zł / 10 zdjęć
Zmiana struktury strony internetowej 140 zł / podstrona
Naprawa specjalnych modułów / formularzy kontaktowych Wycena indywidualna
Naprawa uszkodzonych stron 200 zł
Dodanie nowych podstron 200 zł / 1 podstrona
Dostosowanie pod standardy UX Wycena indywidualna

Dlaczego warto zainwestować w jednorazowe odświeżenie strony?

Najważniejszym argumentem jest atrakcyjna cena za usługi. Koszt wykonania nowej strony internetowej wynosi 10x więcej niż jednorazowe odświeżenie strony. Potrzebujesz zmienić kolorystykę, zdjęcia lub dodać nowe podstrony? Współpracując ze mną na pewno będziesz zadowolony/na z efektów zmian.

Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Stosując specjalistyczne narzędzia Webowe, jestem wstanie sprawdzić jak poruszają się użytkownicy/internauci po twojej stronie internetowej i na tej podstawie odpowiednio dostosować ją pod odpowiednią grupę docelową. Czas dostosowywania takiej strony wynosi około 2 miesięcy. Wynika to z czasu jakiego potrzebuję na przeprowadzenie badań i analizy – około 1 miesiąc + 1 miesiąc na odpowiednie przerobienie strony internetowej.

Czy modernizacja strony pozytywnie wpływa na wizerunek firmy w sieci?

Nie jest to do końca proste pytanie, jeżeli osoba, która odświeża stronę nie ma pojęcia o zasadach dobrego UX może spowodować wzrost liczby odrzuceń strony. Każdemu przedsiębiorcy, który myśli o zmianach zależy na zwiększeniu ilości zapytań ze strony (konwersji). Przed wprowadzeniem zmian zawsze sprawdzam czy takie zmiany mają sens lub czy mogą wpłynąć destrukcyjnie na stronę internetową, zatem powierzając modernizacje strony www mi masz pewność, że działania jakie podejmę mają pomóc twojemu biznesowi w sieci.

Czy istnieje możliwość wykupienia pakietu administracyjnego strony?

Jak najbardziej jest możliwość. W ramach pakietu administracyjnego otrzymasz:

  • Co miesięczną kopię bezpieczeństwa
  • Ochronę antywirusową
  • 1 godzinę w miesiącu na dodawanie/usuwanie treści lub zdjęć
  • Aktualizację systemu na jakim została utworzona strona internetowa

Koszt takiej administracji wynosi 60 zł netto miesięcznie (abonament). W ramach pakietu administracyjnego istnieje możliwość dostosowania indywidualnych usług wykonywanych na stronie internetowej. W takim rozwiązaniu trzeba się liczyć z indywidualną wyceną.

Kiedy powinniśmy wykonać modernizacje strony internetowej?

Warto przemyśleć temat modernizacji strony internetowej w momencie kiedy nie przynosi żadnych efektów pomimo pozycji na różne frazy wpisywane w wyszukiwarkę Google. Na jakie elementy warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji:

Czy strona internetowa jest responsywna?

Dostosowanie strony internetowej pod urządzenia mobilne jest kluczowe dla użytkowników. Od 2016 roku trend na wyszukiwanie usług w internecie gwałtownie wzrósł w porównaniu do poprzednich lat. Jeżeli twoja witryna internetowa nie wyświetla się prawidłowo na telefonach to znak, że czas na modernizacje strony www.

Jaki jest wygląd strony internetowej?

Bardzo możliwe, że brak zapytań wynika ze staromodniej struktury strony internetowej, która została naturalnie wyparta przez nowoczesne rozwiązania. Aktualnie w projektowaniu strony internetowej kluczową rolę pełni nawigacja strony – przemyślana i czytelna nawigacja jest kluczem do sukcesu strony.

Jeżeli posiadasz stronę internetową zrobioną we Flashu (staromodna technika tworzenia stron internetowych), to bardzo prawdopodobne, że nie wyświetla się ona prawidłowo na większości przeglądarek internetowych lub wymaga specjalnej zgody (wyskakuje specjalne okienko do akceptacji wyświetlania się strony).

Czy jest dostosowana do potrzeb wyszukiwarki – SEO?

Bardzo częstym powodem braku klientów w przedsiębiorstwie jest brak odpowiedniej formy reklamy. Warto inwestować w pozycjonowanie, ponieważ przynosi ono naprawdę dobre rezultaty przy niewielkich kosztach (porównując z kosztami reklamy telewizyjnej). Pozycjonowanie jest długofalowym działaniem, na jego rezultaty trzeba czekać przynajmniej pół roku, jednak efekty są na tyle zadowalające, że warto poczekać.

Po czym poznać, że ma się kiepskie SEO? Odpowiedź jest bardzo prosta, wystarczy wpisać frazę na jaką chcemy być widoczni w sieci i szukamy czy znajdujemy się na liście w Top 10 w wyszukiwaniach.

Co zatem zyskujemy modernizując stronę internetową?

Modernizując stronę internetową zyskujemy wyniki w postaci nowych klientów oraz satysfakcję z nowego wyglądu strony internetowej. Jeżeli szukasz osoby, która zwiększy konwersję dla twojej firmy to trafiłeś/łaś w odpowiednie miejsce. Zapraszam do kontaktu mailowego: biuro@b-ciachurski.pl działamy na terenie całego Poznań i nie tylko.