Zastanawiasz się, który produkt wybrać? Pomożemy! Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski

Twoja firma posiada stronę internetową, jednak nie przynosi ona oczekiwanych zysków? Czy zastanawiałeś się jak zwiększyć potencjalny ruch na stronie? Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty pozycjonowania stron internetowych w Gorzowie.

Na czym polega pozycjonowanie stron w Gorzowie?

W dobie internetu, wiele firm przenosi swoje stacjonarne biznesy do sieci w poszukiwaniu nowych klientów, jednak jak dostać się do pierwszej dziesiątki wyszukiwań w wyszukiwarce Google? Na to pytanie odpowiada jedno słowo „Pozycjonowanie”. Pozycjonowanie to działania mające na celu doprowadzić naszą stronę do Top 10 wyników wyszukiwań na odpowiednie frazy kluczowe.

Specjalistą zajmującą się procesem pozycjonowania jest pozycjoner, to na nim spoczywa odpowiedzialność prawidłowych reakcji na odpowiedzi algorytmu wyszukiwarki. Żeby dostać się na sam szczyt wyników, należy dostosować swoją stronę pod restrykcyjne zasady wyszukiwarki Google, sama wyszukiwarka posiada specjalne mechanizmy zwane robotami, które służą do audytowania strony pod wieloma względami np. Jakości i merytoryką treści, optymalizacji kodu czy też szybkości samej witryny (do porównania jej z konkurencją).

Pozycjonowanie stron internetowych Gorzów – na jakie elementy struktury strony zwraca uwagę wyszukiwarka Google?

Na pozycję strony internetowej wpływa wiele czynników, najogólniejszy ich podział to tzw. Off site i On site.

Elementy Off Site

Offsite są to czynniki zewnętrzne niezależne od samej strony internetowej, są to między innymi:

– Link building – Ilośc linków prowadzących z różnych serwisów (najlepiej tematycznych) do naszej strony internetowej

– Google Moja Firma – Wpływa na rozpoznawalność samej firmy na mapach Google, przez co użytkownicy mogą nas docelowo wyszukiwać po nazwie – co też wpływa na pozycjonowanie ogólne strony

– Geolokalizacja i personalizacja wyników – Google dąży, aby wyniki jakie otrzymuje użytkownik były prawidłowo ulokowane np. jak szukamy fryzjera w poznaniu (fraza fryzjer) to Google nie pokaże nam fryzjera z Warszawy tylko znajdzie naszą pozycję i wyświetli wyniki z całego miasta.

– Wiek domeny – czas istnienia danej firmy w sieci ma kluczowe znaczenie, ponieważ starsze domeny mają lepszy profil zaufania, przez co pozycjonowanie takiej strony jest szybsze (warunkiem jest działanie stale w tej samej branży)

– Konkurencja – otoczenie rynkowe

– Słowa kluczowe – trudność słów kluczowych, spowodowanych konkurencja, jeżeli posiadamy niszowe produkty to szansa dostania się wysoko jest znacznie większa.

Czynniki On Site, czyli elementy strony:

– Zmiana i optymalizacja sekcji Meta – elementy jakie czytamy w samych wynikach wyszukiwania

– Budowa i rozbudowa treści – Google jest wyszukiwarką treści, zatem content jest niezbędnym elementem do osiągniecia wysokich pozycji w wyszukiwarce na konkurencyjne frazy kluczowe

– Techniczne elementy SEO – stan indeksowania, przyjazne adresy url itd. – Elementy techniczne, często są kluczowe, ponieważ określają czy roboty Google, prawidłowo odczytują stronę internetową. Często widzą to inaczej niż my z perspektywy użytkownika.

– Linkowanie wewnętrzne – Jest to nawigowane robota Google po naszej stronie, udostępnianie mu wszystkich ważny podstron z poziomu strony.

– Hierarchia i budowa strony pod kątem SEO – hierarchia nagłówków oraz strukury strony to fundament dobrego pozycjonowania. Wszystko musi mieć tzw. ręce i nogi – strona musi być jak książka, gdzie okładką jest strona główna a podstrony są poszczególnymi rozdziałami.

Czy pozycjonowanie stron w Gorzowie się opłaca?

Odpowiedzią jest zdecydowane tak, pozycjonowanie w każdej branży nabiera coraz większego znaczenia, nie tylko pod kątem ruchu ale także samej rozpoznawalności marki. Pozycjonowanie jest bardzo opłacalne z punktu widzenia biznesowego – kosztuje znacznie mniej niż pracownik np. handlowiec, pracuje na sukces firmy 24 godziny 7 dni w tygodniu bez urlopu czy dni chorobowych.

Co więcej marketing strony w postaci pozycjonowanie to dobra strategia zarówno dla małych jak i dużych firm – w każdym okresie rozwoju firmy jest ono potrzebne, ponieważ zwiększa ogólną widoczność firmy na branżowe słowa kluczowe, a wraz z rozwojem cywilizacyjnym, coraz większy procent ludzkości właśnie tam szuka usług.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gorzowie?

Ceny pozycjonowanie są zależne od wielu czynników np. branży w jakiej mamy zacząć działać. Dobrym przykładem jest branża pożyczkowa, gdzie próg wejścia jest bardzo duży i sięga nawet 3 tys. złotych miesięcznie ale w przypadku innych branż koszty są w zakresie 400 – 1200 zł miesięcznie. Wszystko zależy od potencjalnego budżetu klienta oraz branży w jakiej mamy zacząć działać. Działamy 2 metodami – umowa abonamentowa, gdzie umawiamy się na osiągnięcie celu w jakimś okresie, który jest określony gwarancją lub za pozycje – rozliczamy się w momencie kiedy dane frazy będą w top10 .Jeżeli chcesz uzyskać, rzetelną wycenę zapraszamy do kontaktu.

Seohelp.pl – pozycjonujemy w Gorzowie Wielkopolskim

Szukasz agencji, która nie tylko zadba o pozycje ale także dalszy rozwój marketingu twojej firmy? Zapraszamy do kontaktu a nasz zespół specjalistów dobierze dalszą strategię marketingową oraz zadba o layout i elementy graficzne twojej strony, wizytówek czy reklamy.