Zaplecze indywidualne

Zaplecze indywidualne polega na zbudowaniu serwisu, który będzie posiadał wysokiej jakości treści, jednocześnie zachowując elegancki design. Zaplecze tematyczne to doskonały sposób na poprawę pozycji, a w efekcie wyników strony internetowej, która stanowi jego podstawę. Zobacz naszą ofertę!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zaplecze tematyczne – czym właściwie jest?


Indywidualne zaplecze tematyczne to przede wszystkim niezależna strona internetowa, która jest przygotowywana specjalnie na potrzeby określonego Klienta. Ma ona na celu dostarczać wysokiej jakości linki zewnętrzne do witryny, której dotyczy strategia pozycjonowania.

Najważniejsze cechy, które powinno posiadać nowoczesne zaplecze tematyczne:

  • Wysoka jakość. Czasy, w których strony zapleczowe składały się ze zbitki słów kluczowych oraz linków bezpowrotnie minęły. Zaplecze musi przedstawiać sobą wysoką wartość, aby linki zwrotne również były oceniane dobrze (a to najważniejszy warunek powodzenia całej strategii budowy zaplecza).
  • Łatwość obsługi. Zaplecze tematyczne najlepiej stworzyć w taki sposób, aby wdrażanie nowych treści czy wklejanie linków nie sprawiało większych problemów. Wygoda obsługi to sprawniejsze, a więc i skuteczniejsze działanie.
  • Prostota. Zaplecze indywidualne pod SEO ma przede wszystkim przekazywać wartość stronie firmowej, dlatego priorytetem powinna być prędkość ładowania, nieskomplikowany kod oraz niska waga całej witryny. Dzięki temu roboty Google będą mogły łatwo przemierzać ją w poszukiwaniu linków, co zaowocuje większą liczbą odwiedzin oraz poprawą pozycji linkowanych podstron.
  • Spójność tematyczna z pozycjonowaną stroną. To bardzo istotny punkt. Choć celem zaplecza temaycznego często jest zagospodarowanie trochę innego obszaru treściowego, to jednak nie powinien on wykraczać poza obręb danej działalności. Jeżeli prowadzisz np. firmę z częściami do samochodów, posiadającą własną witrynę, to strona zapleczowa o motocyklach niekoniecznie będzie najlepszym wyborem. Tematyka powinna być zbliżona, tak aby przekazywane linki były adekwatne. W powyższym przykładzie o wiele lepszym wyborem będzie szeroko pojęta tematyka motoryzacyjna, skupiająca się jednak na samochodach (porady, rankingi, zestawienia, fachowe informacje).

Korzyści z zaplecza indywidualnego pod SEO


Korzystanie z zaplecza tematycznego generuje szereg korzyści dla pozycjonowanej witryny. Przede wszystkim pozwala poprawić profil linków na danej stronie internetowej. Po drugie, uruchamia kontrolowane źródło pozyskiwania linków z wysokiej jakości treści. W zależności od danej sytuacji czy potrzeb marketingowych można postawić na inne frazy w odnośnikach oraz dostosować tematykę wpisów.

Najważniejszą korzyścią z założenia zaplecza tematycznego jest oczywiście poprawa pozycji, a w efekcie ruchu na stronie Klienta.

Profesjonalne zaplecze tematyczne na wyciągnięcie ręki!


Wybierz naszą usługę zakładania indywidualnego zaplecza SEO i zrób duży krok w kierunku poprawy pozycji swojej witryny w wynikach wyszukiwania Google. Kup wybrany pakiet i pozwól nam działać! W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3